Welkom op de website van vv Armada

Deze site is gemaakt op basis van het gratis Joomla-systeem en vormgegevens door middel van een template.logoAlle informatie die u op deze site kunt vinden, is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter een over het
hoofd gezien foutje tegenkomen of heeft u suggesties voor verbetering van de website, meldt u dit dan aub bij een van de beheerders van deze website via info@vvarmada.nl


Site info
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
donderdag 19 apr 2018
Programma komend weekend Afdrukken

Donderdag 19-04-18 Competitie-wedstrijd

Armada 1 - RKDFC 1

Aanvang: 18:00 uur

Aanwezig: 18:45 uur

Trainer: Ger van der Wijst
Leider: Vincent Savelkoul

Scheidsrechter: 
Grensrechter: Harie Bruisten

Vincent Vossen 6 Sjoerd Biesmans  11  Levi van Loo      
2 Rick Hanssen   7 Brian Arntz 12 Thom Geelen    
3 Jarno Pernot 8 Jasper Vogten 13 Quin van Didden    
4 Bart Leinders 9 Ger Houben 14 Luc Kirkels    
5 Jesper Gruner 10  Sven van Nieuwenhoven 15 Twan geelen    


Vrijdag 20-4-18 Competitie-wedstrijd

Armada 2 - Linne 3

Aanvang:  18:45 uur

Aanwezig: 18:00 uur

Leiders: Silvio de Bruyn & Roger Hanssen
Grensrechter: Roel Schonbrodt

Scheidsrechter: 

Caspar Vossen            7 Davy Honnef 13  Bart Biesmans    
2 Jort Lemmens 8 Wesly Heijnen 14 Wouter Lemmens
3 Rob Kitzen 9 Ger Houben 15 Koen Savelkoul      
4 Roger Hansen 10 Bart Leinders    
5 Vincent Vossen 11  Stijn Geelen    
Tom van Hees 12  Mark Tholen    


Armada 3 - Sportclub Susteren 5

Aanvang:   10:00 uur

Aanwezig:  09:00 uur

Leiders: Patrick in het Panhuis
Grensrechter: Speler

Scheidsrechter:

Wouter Schreurs 7 Wouter Lemmens 13 Pim Nieuwenhuijsen
2 Bram Zandkuil 8 Mart Smeets 14 Stefan Korsten 
3 Tim Verboekend 9 Patrick in 't Panhuis 15  
4 Ramon Hanssen 10 Tom Smeets 16   
5 Gijs Zandkuil 11 Joey Hanssen 17  
6 Jort Lemmens 12 Dennis Vola    

 

Armada VR1 - VV GKC / RKHVC VR 1

Aanvang:  12:00 uur
Aanwezig: 11:00uur

Leiders: Ollie Coumans
Grensrechter: Math Cremers

Scheidsrechter:

Tara Cremers 6 Jenny van Mulken 11  Anouk Vrencken 16  Myrthe Scheffers 
2 Nina Daniëlse 7 Maud Meekels 12 Valerie Savelkoul 17 Lizz Lutgens 
3 Gina Janssen 8 Sanne Lemmens    13 Anniek Dijcks 18 Mandy Klaassens
4 Laurie Savelkoul 9 Debbie Levels 14 Judith Hermans    
5 Michelle Vrencken 10  Vera Daniëlse 15 Mo Savelkoul    
               
 

Senioren programma

Donderdag 19 april 2018
Armada 1 - RKDFC 1
Aanvang: 18:45u

Vrijdag 20 april 2018
Armada 2 - Linne 3
Uitgesteld naar 3 juni

Zondag 22 april 2018
St Odiliënberg 1 - Armada 1
Aanvang: 14:30u

Armada 2 - Born 3
Aanvang: 12:00u

Centrum Boys 3 - Armada 3
Uitgesteld naar 10 juni

Armada VR1 - ST Sittard/SVE VR1
Aanvang: 10:00u

Junioren programma

Bekijk hier de jeugdwedstrijden

Activiteiten 2017/2018

Vr 3-11-2017
Activiteit Armada 2 - 90's Party

Vr 8-12-2017
Activiteit Armada 1 - Kirmis op d'n Dreesj

Zo 7-1-2018
Nieuwjaarsreceptie

Vr 12-1-2018
Darttoernooi enkelspel

Vr 16-2-2018
Haringbijten

Vr 23-3-2018
Dartoernooi dubbelspel

Vr 30-3-2018
Activiteit Armada 3 - Casino Night

Vr 4-5-2018
Activiteit Armada Dames - Beach Party

TOP-sponsor Jeugd

Onze STER-sponsor

Hoofdsponsors

Contact

Adres
Sportpark 'Den Dreesj'
Steenweg 20
6127 AE Grevenbicht

Contact
T: 046 48 58 134
M: info@vvarmada.nl

Huidig aantal bezoekers

We hebben 40 gasten online