Welkom op de website van vv Armada

Deze site is gemaakt op basis van het gratis Joomla-systeem en vormgegevens door middel van een template.logoAlle informatie die u op deze site kunt vinden, is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter een over het
hoofd gezien foutje tegenkomen of heeft u suggesties voor verbetering van de website, meldt u dit dan aub bij een van de beheerders van deze website via info@vvarmada.nl


Site info
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
woensdag 19 juni 2019
Stem jij in met de fusie van vv Obbicht met vv Armada? Afdrukken
maandag 01 april 2019 08:31

Beste Leden van vv Armada,

Het antwoord op deze belangrijke vraag willen wij graag van jullie horen.

Na een intensieve aanloopperiode waarin een heleboel vrijwilligers bergen vol werk hebben verzet, is het nu bijna zover. De besturen van vv Obbicht en vv Armada zijn van mening dat er een goede fundering ligt voor de nieuwe vereniging die SV Argo gaat heten.

Maar nu zijn ALLE leden, actief of niet, junior of senior, aan zet. Voordat we kunnen spreken over een fusie mogen de leden eerst hierover stemmen. Dat doen we op een Algemene Ledenvergadering, en middels deze mail nodigen wij u uit voor een Algemene Ledenvergadering op

Maandag 15 April om 19:45 uur in de kantine van vv Armada.

Er zal dan een stemronde zijn, waarbij de aanwezige leden op een stemformulier Ja of Nee kunnen aankruisen als antwoord op de volgende stelling.

De besturen van vv Obbicht en vv Armada hebben, in navolging van de besluiten in eerdere afzonderlijke Algemene Ledenvergaderingen de fusie tussen beide verenigingen onderzocht en in kaart gebracht. De beschreven stukken hieromtrent liggen sinds 15 maart jl. ter inzage in de kantine. Stem jij in met de fusie van vv Obbicht met vv Armada?

Mocht het benodigde quorum niet gehaald worden, nodigt het bestuur u uit voor een tweede vergadering op

Dinsdag 23 april om 19:45 uur in de kantine van vv Armada.

De agenda van beide vergaderingen zijn:

  1. Opening vergadering.
  2. Controleren presentielijst.
  3. Presentatie Stelling (zoals in deze uitnodiging is opgenomen).
  4. Uitleg over geldigheid stembiljet.
  5. Stemronde.
  6. Bekendmaking stemming.
  7. Sluiten vergadering. 

Indien in de vergadering van 15 april tijdens de controle van de presentielijst blijkt dat het quorum niet gehaald wordt, zullen de punten 3 tot en met 6 van de vergadering vervallen. Indien blijkt dat het quorum wel gehaald wordt, zal de tweede vergadering op 23 april komen te vervallen.

Ervan uitgaande dat jullie allemaal het belang van deze kwestie ervaren, zien we jullie graag op Maandag 15 april in de kantine!

Mochten jullie vragen hebben, check dan s.v.p. eerst even de bijlage, hierin hebben we meer uitleg gegeven over het proces. Mocht je vraag, of het antwoord er niet tussen staan, neem dan vooral contact op met iemand van het bestuur.

Bijlage 1 - uitleg over het proces
Bijlage 2 - volmacht voor stemming
Fusievoorstel

Beleefd uitnodigend,

Bestuur vv Armada

 

Senioren programma

Geen programma bekend

Junioren programma

Bekijk hier de jeugdwedstrijden

Activiteiten 2018/2019

Vr 26-10-2018
Activiteit Armada 1: Oud Armada Schuttersfeest

Vr 7-12-2018
Activiteit Armada 3: Sinterklaasparty

Zo 6-1-2019
Nieuwjaarsreceptie

Vr 11-1-2019
Darttoernooi enkel spel

Vr 22-2-2019
Bal van Armada

Vr 8-3-2019
Haringbijten

Vr 12-4-2019
Activiteit Armada dames: De laatste vaart

Vr 3 mei 2019
Darttoernooi dubbel spel

Vr 17-5-2019
Activiteit Armada 2: Irish Night

Zo 14-6-2019
Mixtoernooi + seizoensafsluiting BBQ

TOP-sponsor Jeugd

Onze STER-sponsor

Hoofdsponsors

Contact

Adres
Sportpark 'Den Dreesj'
Steenweg 20
6127 AE Grevenbicht

Contact
T: 046 48 58 134
M: info@vvarmada.nl

Banknr: NL27RABO0117203602 

Huidig aantal bezoekers

We hebben 66 gasten online