Welkom op de website van vv Armada

Deze site is gemaakt op basis van het gratis Joomla-systeem en vormgegevens door middel van een template.logoAlle informatie die u op deze site kunt vinden, is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter een over het
hoofd gezien foutje tegenkomen of heeft u suggesties voor verbetering van de website, meldt u dit dan aub bij een van de beheerders van deze website via info@vvarmada.nl


Site info
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
zaterdag 20 okt 2018
Programma komend weekend Afdrukken

Zondag 21-10-18 Competitie-wedstrijden

Armada 1 - Conventus'03 1

Aanvang: 14:30 uur

Aanwezig: 13:15 uur

Trainer: Ger van der Wijst
Leider: 

Scheidsrechter: 
Grensrechter: Harie Bruisten

Levi van Loo 6 Sjoerd Biesmans  11  Davy Honnef    
2 Rick Hanssen 7 Arjan Mols 12 Thom Geelen    
3 Tom van Hees 8 Twan Geelen 13 Brian Artnz    
4 Dirk Brunnenberg 9 Jasper Vogten 14 Timo de Wit    
5 Jesper Gruner 10  Sven van Nieuwenhoven        

 

RKVV Neerbeek 3 - Armada 2 

Aanvang:  09:45uur

Aanwezig: 08:30 uur

Leiders: Silvio de Bruyn & Roger Hanssen
Grensrechter: Roel Schonbrodt

Scheidsrechter: 

Stijn Geelen           7 Gijs Zandkuil 13  Wesley Heijnen
2 Eloy Caelen 8 Coen Savelkoul 14 Frank Scheepers
3 Roger Hanssen 9 Ger Houben 15  Bart Biesmans  
4 Vincent Vossen 10 Tom Smeets    
5 Michael Honnef 11  Mark Tholen    
Ruben Nelissen 12  Caspar Vossen    


Armada 3 

Aanvang:   00:00 uur

Aanwezig:  00:00 uur

Leiders: Patrick in het Panhuis
Grensrechter: Speler

Scheidsrechter:

Wouter Schreurs 7 Wouter Lemmens 13 Tom Smeets
2 Tim Verboekend 8 Gijs Zandkuil 14 Maarten Demandt
3 Stefan Korsten 9 Patrick in 't Panhuis    
4 Andrew Coumans 10 Bram Zandkuil    
5 Berry Houben 11 Maikel Honnef    
6 Jort Lemmens 12 Mart Smeets    

 

Armada VR1 - BSV Limburgia/Kamerl VR 1

Uitgesteld op verzoek Limburgia

Aanvang:  10:00 uur
Aanwezig   09:00 uur

Leiders: Ollie Coumans
Grensrechter: Math Cremers

Scheidsrechter:

Tara Cremers 6 Jessie Coenen 11  Anouk Vrencken 16  Myrthe Scheffers 
2 Nina Daniëlse 7 Maud Meekels 12 Valerie Savelkoul 17 Lizz Lutgens 
3 Gina Janssen 8 Sanne Lemmens    13 Mandy Klaassens    
4 Laurie Savelkoul 9 Demi Schuren 14 Judith Hermans    
5 Michelle Vrencken 10  Vera Daniëlse 15 Mo Savelkoul    
               
 

Senioren programma

Competitie '18/'19

21-10-2018
Armada 1 - Conventus'03 1
Aanvang: 14:30u

RKVV Neerbeek 3 - Armada 2
Aanvang: 09:45u

26-10-2018
HBC'09 35+1 - ST Armada/Haslou/De Ster 35+1
Aanvang: 20:00u

ST Armada/Haslou/De Ster 35+1 - Roosteren 35+1
Aanvang: 20:20u

Stevensweert 35+1 - ST Armada/Haslou/De Ster 35+1
Aanvang: 20:40u

28-10-2018
Geulsche Boys 1 - Armada 1
Aanvang: 14:30u

Caesar 4 - Armada 2
Aanvang: 12:30u

VV Zwentibold 4 - Armada 3
Aanvang: 10:00u


Junioren programma

Bekijk hier de jeugdwedstrijden

Activiteiten 2018/2019

Vr 26-10-2018
Activiteit Armada 1: Oud Armada Schuttersfeest

Vr 7-12-2018
Activiteit Armada 3

Zo 6-1-2019
Nieuwjaarsreceptie

Vr 11-1-2019
Darttoernooi enkel spel

Vr 8-3-2019
Haringbijten

Vr 22-3-2019
Darttoernooi dubbel spel

Vr 12-4-2019
Activiteit Armada dames

Vr 17-5-2019
Activiteit Armada 2

Za 15-6-2019
Seizoen afsluiting/vrijwilligersavond

Zo 16-6-2019
Peter Schoutrop Supporterstoernooi

TOP-sponsor Jeugd

Onze STER-sponsor

Hoofdsponsors

Contact

Adres
Sportpark 'Den Dreesj'
Steenweg 20
6127 AE Grevenbicht

Contact
T: 046 48 58 134
M: info@vvarmada.nl

Banknr: NL27RABO0117203602 

Huidig aantal bezoekers

We hebben 42 gasten online